Poštovní schránka: stylový doplněk k vašemu domu

- Komerční sdělení -brilantní

Poštovní schránka je neodmyslitelnou součástí každého domu. Měla by být odolná, praktická, dostatečně velká… Avšak může jít také o skvělý stylový doplněk. Jak tedy schránku vybrat, aby vám dobře sloužila?

V první řadě je potřeba promyslet, kde bude schránka umístěna. Pro všechny poštovní schránky umístěné venku – na zdi, na plotě, na stojanu či z venkovní strany dveří – platí, že by měly být vyrobené z kvalitních materiálů, které jsou jednak dostatečně pevné a ochrání příchozí poštu před vandaly a zloději, a jednat odolné vůči korozi. I pokud je schránka umístěna pod stříškou a chráněna před přímým deštěm, dlouhodobé působení vlhkého vzduchu a změny teplot časem povedou k poškození nekvalitních schránek a jejich reznutí.

Schránku zvolte v dostatečné velikosti. Pokud vám jen příležitostně přijde dopis, postačí vám menší schránka, naopak pokud dostáváte větší množství pošty, pořiďte si raději schránku větší. Vyhnete se tak přeplnění schránky, pokud budete např. na dovolené – a přetékající schránka je jasným znamením pro zloděje, že obyvatelé jsou delší dobu mimo domov. Můžete tak částečně snížit riziko, že si právě váš dům zloději vytipují za svůj cíl.

A poslední, ale také velmi důležitou vlastností schránky je její vzhled. Vybírat můžete ze široké nabídky klasických, moderních i retro provedení a nejrůznějších barev a designů. Snadno tak můžete najít schránku, která bude skvěle doplňovat venkovský domek, i barevnou designovou schránku pro moderní vilu.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora