Vymysleli novou seznamovací aplikaci. Spojuje lidi v tom, co nenávidí

- Komerční sdělení -brilantní

To, co nemáte rádi, už při seznamování nemusíte skrývat, právě naopak.

Hledat partnera skrze společné zájmy už, zdá se, není v módě. K oblíbeným seznamovacím mobilním aplikacím jako jsou Tinder, Hinge či Bumble nyní přibyla i nová.

Má výstižný název „Hater“ a lidé si v ní mohou hledat partnery nikoli na základě společných zájmů, ale na základě toho, co všechno nesnášejí.

Uživatel si může vybírat z více než 2000 okruhů a témat, která může nenávidět a označuje, zda je má nebo nemá rád. Aplikace jej následně spojí s lidmi, se kterými má největší shodu ve svém výběru a seznamování může začít.

Když nenávist spojuje
„Začalo to jako vtip ve smyslu – nebylo by zábavné kdyby… A následně jsme si s touto myšlenkou začali hrát. Zdálo se, že by to mohlo jako nápad skutečně fungovat. Lidé se sdružovali kolem věcí, které nesnášejí a překvapivě je to spojovalo,“ vyjádřil se autor aplikace Brendan Alper.

V zájmu vývoje aplikace si udělal menší průzkum a zjistil, že skutečně existují studie, které potvrzují, že lidi sbližuje, když spolu mohou něco nenávidět. Tehdy jsou i více otevření a upřímní.

„Mysleli jsme si, že je to dobrý kontrast k ostatním věcem typu – mám rád umění, mám ráda surfování…“ dodává Alper.

Na rozdíl od toho Hate uživatelům ukáže jiná témata – své antipatie tak mohou vyjádřit například k pomalým chodcům, Donaldu Trumpovi, kloboukům, guacamole či vyslovení věty „miluji tě“.

Označování je přitom anonymní a ukáže se až když uživatele algoritmus spojí s vhodným protějškem.

Demo verze aplikace je na trhu již několik měsíců, dostupná je pro systémy iOS a na jaře vyjde také verze pro Android.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora